Фрайбург и Уест Хем играят при резултат 1:1 в мач от

...

НА ЖИВО: Фрайбург - Уест Хем 1:1, Шалай изравни

Фрайбург и Уест Хем играят при резултат  1:1 в мач от груповата фаза на Лига Европа.

Още в 9-а минута Боуен достави превъзходен отново в наказателното поле, където Пакета се извиси над отбраната, с цел да се засече топката от точката на дузпата право в левия ъгъл на вратата - 1:0 за Уест Хем. Малко по-късно Кудус получи опция от нищото да нахлуе в рискова зона, откакто противниковата отбрана му остави пространство, а нападателят стреля към долния ляв ъгъл, само че Ноа Атуболу блесна с необикновено избавяне, отклонявайки топката в гредата.

В 14-а минута Лукаш Пакета съумя да удвои резултата, само че попадението бе анулирано заради засада. В добавеното време на първана част Джеймс Уорд-Праус пропусна чиста опция за отбелязване на гол, откакто остана очи в очи с Ноа Атуболу в дребното наказателно поле и опита да вкара топкава по трева в средата на вратата, само че беше отхвърлен от ужасно избавяне.

В 49-а минута Хьолер си освободи пространство, поемайки отбита топка след безпорядък в наказателното поле и стреля незабавно, само че стражът на " чуковете " блесна със ужасно избавяне, само че при добавката Шалай бе най-съобразителен и съумя с акуратен удар да изравни резултата.

Стартови сформира:

Фрайбург:  1. Ноа Атуболу, 3. Филип Линхарт, 28. Матиас Гинтер, 25. Килиан Сидия, 17. Лукас Кюблер, 27. Николас Хьофлер, 8. Максимилиан Егещайн, 22. Роланд Шалай, 32. Винченцо Грифо, 20. Джуниър Адаму, 9. Лукас Хьолер

Уест Хем:  1. Лукаш Фабиански, 27. Наеф Агер, 24. Тило Керер, 19. Едсон Алварес, 15. Константинос Мавропанос, 5. Владимир Цоуфал, 8. Пабло Форналс, 10. Лукаш Пакета, 7. Джеймс Уорд-Праус, 14. Мохамед Кудус, 20. Джаред Боуен